Back to Question Center
0

Semalta eksperts dod brīdinājumu par Facebook pikšķerēšanas scam un ļaunprātīgas programmatūras saites

1 answers:

Hackers un tīmekļa vietne ir paņēmuši savu izplatību sociālo mediju platformās, kur viņi dodas uz vīrusiem. Jauni uzbrukumu viltojumi ir skāra Facebook platformu, kur hackers pilnībā kontrolē sociālo tīklu lietotāju kontus, kaitinošos lietotājus un viņu draugus ar fiktīvām ziņām un akcijām. Tomēr Facebook nepārtraukti strādā, lai sniegtu vislabāko drošību saviem 1 miljardam lietotāju - vendere la plastica. Ir radušies vairāki jautājumi, jo Facebook pikšķerēšanas scam turpina izmantot sociālā tīkla gala lietotājus .

Ryan Johnson Semalt vecākais pārdošanas vadītājs ir pielāgojis dažus pārliecinošus faktus, kas jums palīdzēs aizsargāt jūsu konta datus.

Uzmanību, noklikšķinot uz e-pasta ziņojumiem, kas nosūtīti no savām vietnēm, nevar pietiekami uzsvērt, kad runa ir par drošību tiešsaistē. Svarīgi ir arī saglabāt sava konta informāciju diskrēti, izvairoties no barošanas citās vietās. Sociālo tīklu lietotāji var pārbaudīt, cik droši viņu pārlūkprogrammas ir, ievadot URL meklēšanas vaicājumā. Algoritmi nosaka, cik droša vietne ir, meklēšanas vaicājumā parādot "drošu, nedrošu un bīstamu zīmi".

Pirmā šī uzbrukuma fāze tika apkarota ar Facebook platformu, taču hakeriem tā izplatījās uz citu līmeni, kur viņi sūtīja surogātpasta vēstules Facebook lietotājiem. Surogātpasta vēstules, kas tiek nosūtītas Facebook lietotājiem, parāda saiti, kurā, šķiet, ir ietverta opcija pieslēgties..Pēc noklikšķināšanas uz saites lietotāji tiek novirzīti uz ļaunprātīgu vietņu platformu, kur viņu konfidenciālie dati un akreditācijas dati tiek pārsūtīti uz hakeru platformām.

Darba piekļuvi Facebook kontu lietotājvārdus un paroles dod hakeri pietiekami daudz laika, lai pieteiktos uz gala lietotāja kontu, publicējot surogātpasta video, nosūtot viltus ziņojumus draugiem, un lejupielādēt ļaunprātīgu kodu, kas pieprasa lietotāju personīgo informāciju un finanšu datus. Vienīgais hakeru mērķis ir iegūt sensitīvu informāciju no datora un izmantot to personīgam ieguvumam.

Facebook spēlē neatņemamu lomu bloķējot surogātpasta uzbrukumus, identificējot kontus, kuri sūta ļaunprātīgas saites, un noņemot visus ziņojumus no servera, kurā ir kāda saikne. Facebookmail.com ir viens no vietrāžiem URL, kurus surogātpasta izplatītāji izmanto, lai neradītu lietotājus. Pēc ekspertu domām, uzbrucējiem ir automātiskais mehānisms, lai nosūtītu fiktīvus ziņojumus vienlaikus vidēji 18 draugiem.

Ja Facebook izskauž ļaunprātīgas saites no sava servera, citas saites tiek ierindots veikt vietu likvidēja vienu, taktika, ka hakeri izmanto, lai pārliecinātos, ka viņi vāc finanšu un personisko informāciju no tik daudziem Facebook lietotāji, cik iespējams. Tomēr Facebook drošības komanda ir sekojusi visiem viltus saitēm, ko hackers izplatījās tīklā. Pēc ekspertu domām, Facebook lietotājiem būtu jāuzsāk piesardzība, nosūtot tos no Facebook. Facebook nosūta e-pastus no Facebook.com URL, kas ir arī sākotnējais tīkla URL .

Iespējams, jūs esat skāris pikšķerēšanas saites, atverot surogātpasta izplatītāju sūtītu surogātpasta ziņojumu. Ietekmes sekas var palīdzēt novērst to, ka tas notiek jūsu draugiem, daloties ziņās par to, kā surogātpasta izplatītāji ir izmantojuši Facebook lietotājus, nosūtot viņiem surogātpasta vēstules. Drošība ir viena no Facebook prioritātēm. Saglabājiet savu kontu drošībā, instalējot pretvīrusu programmatūru, lai filtrētu surogātpasta vēstules .

November 28, 2017