Back to Question Center
0

Semalta eksperts izstrādā Gmail drošību - Anti-Scam padomi

1 answers:
-->

Tā kā lietotāji arvien vairāk apzinās metodes, ko slepkavas izmanto, lai iegūtu informāciju, šie hackers turpina radoši izmantot savas metodes. Jaunākā metode, kas iegūst vilces spēku, ir tāda, kas vērsta uz Gmail lietotāju no visas pasaules. Drošības eksperti brīdina, ka tas var ievērojami ietekmēt tos, kuri izmanto Gmail.

Izmantojot likumīgas Gmail saites, šie krāpnieki liek nezināmus lietotājus noklikšķināt uz saitēm, kas novirza tos uz vietnēm, kurās viņi var nozagt viņu informāciju.

Ivans Konovalovs, Semalt Klientu sekmju menedžeris, sniedz dažus veidus, kā lietotāji var samazināt risku, ka varētu tikt nodarīts kaitējums šādiem pikšķerēšanas veida izkrāpšanu. Tālāk ir saraksts ar lietām, kas jāzina - download software logo creator free.

Wordfence atklāja Gmail pikšķerēšanas krāpniecību. Vienā no tā emuāra darbiem ir iekļauta detalizēta informācija par to, kā darbojas šie izkrāpšana. Scammers mērķauditoriju Gmail kontiem, kas lietotājiem ir ar Google, un nosūta viņiem ļoti daudz e-pastu. Viņi izmanto dažādas stratēģijas, lai mēģinātu ļaunprātīgi informēt lietotāju. Visbiežāk izmantoto metožu starpā ir saites, piesaistes vai sevis slēpšana kā lietotājam pazīstams kontakts vai uzņēmums .

Noklikšķinot, saite novirza lietotāju uz lapu, kas ir gandrīz līdzīga reālai Gmail vietnei, un lūdz lietotājam ievadīt savu pieteikšanās informāciju vēl vienu reizi, lai piekļūtu. Kādi lietotāji, iespējams, nezina, ir tas, ka šī jaunā lapa patiešām ir portāls hakeriem, kurā tiek apkopotas paroles un e-pasta adreses. Tie dos viņiem pilnīgu piekļuvi lietotāja kontam un nobloķēs to. Pilnībā kontrolējot kontu, viņi pēc tam sūta ļaunprogrammatūru, izmantojot savus e-pasta ziņojumus, uz kontaktiem, kurus viņi atrod šajā kontā. Drošības eksperti iesaka tiešsaistes lietotājiem nekad neizmantot vienādas pieteikšanās un paroles vairākām vietnēm, jo ​​viņi var izmantot brutālu spēku, lai piekļūtu citām vietnēm, kuras šobrīd ir dalībnieks .

Google konstatē, ka jautājums ir svarīgs un ir izskatījis šo jautājumu. Pašlaik uzņēmums meklē jaunākos veidus, ar kuru palīdzību viņi var pastiprināt aizsardzību pret kibernoziegumiem, kuri izmanto šādu taktiku .

Intervē kāds no Google pārstāvjiem, viņi sniedza sarakstu ar veidiem, kā viņi palīdz saglabāt lietotāju drošību no pikšķerēšanas uzbrukumiem Express.co.uk. Starp tiem bija droši pārlūkošanas brīdinājumi, mašīnmācības pamatota atklāšana, aizdomīgu kontu loginu novēršana un vēl daudz vairāk. Visi šie mēģina izvairīties no neautorizētas iebraukšanas vai atklāt ziņojumus, kas jau atzīmēti kā pikšķerēšanas scam. Ir arī divpakāpju verifikācijas process, ko lietotāji var izmantot, lai uzlabotu viņu aizsardzības statusu .

Ja kāds uzskata, ka iesūtnē ir iespējami pikšķerēšanas e-pasta ziņojumi, ir veidi, kā viņi var veikt datu kompromisu. Otrajā pieteikšanās lapā, kas tiek parādīta pēc noklikšķināšanas uz saites, ja tajā tiek rādīts tīmekļa domēns, kas atšķiras no tā, kā tas izskatās likumīgi, tad tas, bez šaubām, ir krāpšana. Iemesls ir tāds, ka hakeriem tiek izmantots "datu URI", kas viltus domēnā ievieto likumīgu adresi. Tomēr starp tām ir atstarpes, kurās tās slēpj savu ļaunprātīgo saiti. Vienīgais veids, kā lietotāji var palikt droši, ir pārliecināties, ka nav nekas cits, nevis "https: //."

November 28, 2017