Back to Question Center
0

Semalta eksperts - Kā nedrīkst izkrist no Google dokumentiem?

1 answers:

Ļaunprātīgs e-pasts veic kārtulas, kur sūtītājs ir domājams, ka kāds, ar kuru esat pazīstams, nosūta uzaicinājumu noklikšķināt uz Google Doc saiti. Noklikšķinot uz saites, jūs nonākat nelaimes pasaulei. Tādēļ ir ieteicams dzēst e-pastu.

Ryan Johnson, viens no vadošajiem ekspertiem no Semalt digitālajiem pakalpojumiem, dalās pieredzē par to, kā izvairīties no Google Doc scam.

E-pasts tiek parādīts nevis no personas, no kuras jūs domājat, ka tas ir noticis, bet tā vietā tas ir pikšķerēšanas e-pasts, kura mērķis ir ļaut jums noklikšķināt uz saites. Viss ir triks, kura mērķis ir pakļaut atslēgas jūsu Gmail kontam - revenda windows locaweb wordpress. Vissliktākais scenārijs ir Nacionālās demokrātijas komitejas vadītājs Džons Podests, kurš pēc tam, kad viņš nokļuvis slazdā, visu e-pasta sarunu laikā bija pakļauts .

Pēc daudzām iespējām Google atbildēja, veicot aizsardzības pasākumus, lai aizsargātu savus lietotājus no e-pasta ziņojumiem, kas izšķērdēja Google dokumentus. Uzņēmums ir atspējojis visus vainīgos kontus, izdzēš viltus lapas un nospiež atjauninājumus, izmantojot drošu pārlūkošanu. Google mudina lietotājus ziņot par visiem pikšķerēšanas e-pasta ziņojumiem Gmail formātā .

Vairāki preventīvie pasākumi ir paredzēti, lai apturētu pikšķerēšanas uzbrukuma izplatīšanos, lai gan uzbrucēji ir spējuši korupēt miljoniem e-pasta adreses, izmantojot mērķa Gmail kontu kontaktu sarakstus..

Izkrāpšana, kas vērsta uz Google kontu lietotājiem, pēdējos mēnešos ir kļuvusi izplatītāka. Hakeriem, kas rada patiesus kontaktus, ir izdevies nosūtīt ļaunprātīgus dokumentus ar līdzīgām likumīgām PDF failiem. Tomēr ir pierādīta metode, lai pasargātu sevi no draudiem. Pārliecinieties, vai esat ieslēdzis divu faktoru autentifikācijas funkciju visos savos Google kontos. Tādējādi tas palīdz pārspēt iebrucējus, jo viņi nespēs nokļūt otrā koda autentifikācijā, galvenokārt nosūtot īsziņu. Gmail vienmēr atklās un paziņos, kad kāds mēģinās piekļūt jūsu kontam .

Ja noklikšķināsiet uz ļaunprātīgās saites, jūs varat doties uz savu Gmail konta iestatījumu lapu un atcelt piekļuvi visām lietojumprogrammām, tostarp viltus Google dokumentu lietotnes .

Google izsniedza papildu paziņojumu par prasījumiem. Viņi paziņoja par savām zināšanām par Google kontu drošību un pēc rūpīgas izmeklēšanas izsniedza visaptverošu skaidrojumu. Uzņēmums ir veikusi pasākumus, lai aizsargātu savus lietotājus pret e-pasta pikšķerēšanas kampaņām, kas uzdodas par Google Docs, kas ietekmē mazāk nekā 0,1 procenti aktīvo Gmail profilus. Google varēja pārtraukt draudīgu kampaņu stundas laikā. Apkrāpšana ir pieejama tikai kontaktinformācijai. Izmeklēšana parādīja, ka nekādi citi dati nav apdraudēti. Tādēļ lietotāji tiek mudināti neveikt nekādu citu darbību saistībā ar šo krāpniecību. Tomēr lietotājiem ir ieteicams pārskatīt trešās puses lietojumprogrammas, apmeklējot saiti Google drošības pārbaude .

Pieslēgumi un saišu noklikšķināšana nevajadzētu būt automātiski, pat ja tie, šķiet, nāk no cilvēkiem, kas jums ir labi zināmi. Ja neesat gaidījis ziņu, vienmēr to laiku, lai rūpīgi URL, ja tas satur teksta redaktoru vai dubultu čeku no eksperta izmantojot citus saziņas līdzekļus.

November 28, 2017