Back to Question Center
0

Semalta speciālisti runā par jauno novirziena surogātpastu, kas sagrauj Google Analytics datus

1 answers:

Ja jūs novērojat, ka jūsu Google Analytics sistēmā nonāk daudz novirzīšanas datplūsmas, tad jums vajadzētu uztraucaties par to, ka hackers mēģina nozagt jūsu informāciju un vietnes informāciju. Tehnoloģiju eksperti ir devuši mums daudz padomu, triku un ieteikumus par to, kā atbrīvoties no surogātpasākuma. Viņi ir izklāstījuši vairākas metodikas, lai apkarotu šo problēmu un ierosinātu iespējamos risinājumus jūsu apsvērumiem .

Šajās dienās liela daļa surogātpasta sūtījumu nodara kaitējumu Google Analytics datiem. Tas ir lielas bažas par tīmekļa vietņu tīmekļa pārziņiem un autoriem - ray ban erika feminino ou masculino. Uzbrukumi lielā mērā rada satiksmes novirzīšanas pārskatus un būtiski kaitē Google Analytics īpašumiem. Nebūtu nepareizi teikt, ka šī ir viena no galvenajām problēmām gan maziem, gan lieliem uzņēmumu īpašniekiem.

Diemžēl nav iespējams atbrīvoties no pārsūtīšanas surogātpasta, taču tālāk minētie padomi, kas ir Semalt vecākais klientu veiksmes menedžera Artems Abgariāns, var novērst to ierašanos un var saglabāt mūsu mājas lapa ir droša un aizsargāta.

Uzbrucēji, kas ģenerē Google Analytics surogātpastu

Šeit rodas jautājums, kāpēc un kā uzbrucēji ģenerē Google Analytics surogātpastu? Tīmekļa pārziņiem šī jautājuma risinājums nav tik grūts. Viņi var pārbaudīt savas Google Analytics detaļas un novērtēt, vai viņu vietnēs tiek saņemta viltota datplūsma..Vietnes īpašniekam ir svarīgi ģenerēt videi draudzīgu datplūsmu uz viņa vietni. Surogātpasta nosūtīšana tiek izmantota hakeriem, lai radītu neorganisku un viltus datplūsmu. Šādu novirzīšanas programmu pārdošana un vadība ir laba neko. Hackers izmanto šos trikus tikai, lai izplatītu vīrusus, ļaunprātīgu programmatūru un veiktu pikšķerēšanas uzbrukumus. Tādējādi, ja pamanāt, ka jūsu vietne saņem aizdomīgu datplūsmu no nezināmiem avotiem, jums nekavējoties jāveic pasākumi .

Kā notiek novirzīšanas mēstule?

Tagad mēs tev pastāstīsim, kā notiek pārsūtīšanas surogātpasts? Daudzi hakeru uzbrukumi jūsu vietnēm un zagt jūsu datus, izmantojot robotprogrammatūras. Dažas no tām pat izmanto dažādus robottīklus, lai vilinātu lielu skaitu cilvēku. Daži uzbrucēji pat rada nepatiesus trāpījumus un spoku viedokļus, lai iesaistītu arvien vairāk tīmekļa pārziņu. Lai to paveiktu, viņi nosūtīja vietnes robotus un mēģina to izslēgt, jo saņemat dabisko datplūsmu. Šādi uzbrucēji vada Google Analytics sekotājus un Java skriptus, lai savāktu datus no saviem serveriem. Pēc tam viņi izmanto šos datus krāpnieciskām darbībām .

Google Analytics

Mēs apzināmies, ka Google Analytics ir viens no uzticamākajiem, autentiskiem un vispusīgākajiem produktiem, kas izveidoti, lai nodrošinātu vietņu drošību un drošību. Varat izsekot, cik unikālu skatījumu jūsu vietne gūst, izmantojot Google Analytics un citas līdzīgas platformas. Lai aktivizētu Google Analytics, jūsu vietnei jāievieto kods. Šis kods bieži tiek nozagts no hakeriem, jo ​​to ir viegli uzminēt un ko var izmantot to nelikumīgai darbībai.

Katram tīmekļa pārzinim ir skaidrs, ka Google Analytics vienā kontā ļauj veikt piecdesmit rekvizītus. Katram īpašumam ir īpašs sērijas numurs. Kā tīmekļa pārzinis, jūsu pienākums ir padarīt šo sērijas numuru grūts vai neiespējami uzminēt. Jūs to varat mainīt, apmeklējot iestatījumu lapu .

November 28, 2017