Back to Question Center
0

Semtal dalās pārliecinoši padomi, kā izvairīties no Ransomware uzbrukumiem

1 answers:

Internets ir neatņemama sastāvdaļa ciparu mārketinga, komunikāciju un darba izpildes jomā. Uzņēmēji un restorāni arī dodas uz ciparu, lai sasniegtu klientus un jaunus apmeklētājus lielā, scenārijā, ko uzbrucēji izmanto. Uzņēmējdarbības vietnes vai B2B uzņēmējdarbības vadīšana bez visaptverošas tīmekļa vietnes drošuma rada uzņēmējdarbību ar lielu risku un risku.

Mūsdienās hakeriem tiek radīti Trojan draudi un ļaunprogrammatūra, kas no vietņu īpašniekiem pieprasa dolāru, pilnībā kontrolējot savas tīmekļa vietnes - cheapest managed vps hosting. Katru dienu vairāk nekā 1 miljards klientu apmeklē meklēšanas rezultātu algoritmus, kas meklē svaigu un oriģinālo saturu. Digitālā digitālā izstrāde nodrošina uzņēmumiem lielu atdevi pēc ilgtermiņa stratēģijas ieviešanas, lai nodrošinātu vairāk apmeklētāju un radītu satiksmi .

Kibernoziedznieki ir ieviesuši jaunus paņēmienus un līdzekļus, lai izplatītos datoros un vietnēs bez īpašnieku piekrišanas. No otras puses, SEO speciālisti ir izdarījuši atbrīvojumus par to, kā izvairīties no ļaunprātīgu draudu uzlaušanas. Sargājot savu sirdi, tas palīdz izvairīties no vīrusu infekcijas .

Šādi padomi, ko noteicis Ryan Johnson, vadošais eksperts no Semalt , palīdzēs jums droši darboties jūsu vietnē, bet neapbruņotu hakeri.

Jūsu sistēmas programmatūras atjaunināšana

Novecojušas programmas un programmatūra liek tīmekļa vietņu īpašniekiem viegli uzlauzties. Neviens nevēlas izkļūt no uzņēmējdarbības, jo to var uzlauzt hackers. -malware līdz jaunākajām versijām, kas pieejamas internetā, lai bloķētu Ransomare un Trojan vīrusu no datora inficēšanas. Anti-ļaundabīgo programmu instalēšanai ir arī galvenā loma, lai bloķētu uzbrukumus un draudus. Esi soli priekšā hakeriem, instalējot un plānojot pilnu skenēšanu, lai noteiktu un noņemiet visus Trojan draudus, kas, iespējams, ir instalēti datorā bez jūsu zināšanām.

Jūsu uzņemties surogātpasta e-pastu un citus pielikumus

Mūsdienās surogātpasta izplatītāji izmanto datoru lietotājus, nosūtot viņiem viltus e-pastus un ziņojumus savām e-pasta adresēm. Pēc e-pasta atvēršanas klients tiek novirzīts uz ļaunprātīgu vietni, kuru hackers izmanto, lai iegūtu vairāk informācijas par datora lietotāju. Lielākajā daļā gadījumu surogātpasts sastāv no radītas saites ar ļaunprātīgiem kodiem, kas liek datora lietotājiem aizpildīt viņu informāciju un saņemt apbalvojumus .

Jūsu uzņemšana attālās darbvirsmas savienojumā

Attālinātā darbvirsmas savienojumi likvidē vietņu īpašniekus, jo viņiem ir instalēta ļaunprātīga programmatūra, piemēram, ransomware, bez datora īpašnieku piekrišanas. Lai izvairītos no uzbrucēju uzbrukumiem, atspējojiet attālās darbvirsmas savienojumu, lai bloķētu draudus jūsu datora draudu izplatīšanai .

Regulāru dublējumu veikšana

Regulāra datora dublējuma veikšana darbojas kā viens no līdzekļiem, kā novērst ransomware draudu izplatīšanos uz jūsu datora. Darbs ar rezerves piegādātāju ļauj jums labā stāvoklī bloķēt trojan vīrusu un ransomware.

Runājot par saziņu un tiešsaistes tirdzniecību, jūsu vietnes drošība ir pirmā. Izvairieties maksāt daudz dolāru uz hakeriem, pieņemot darbā IT speciālistus, lai pārbaudītu savas vietnes drošību un sekotu līdzi jūsu tiešsaistes darbībām. Klienti dod priekšroku organizācijai, kuras prioritāte ir viņu drošība. Grab apmeklētāju uzmanību, piešķirot prioritāti vietnes drošībai.

November 28, 2017