Back to Question Center
0

Surogātpasts, sabats un risks. Vai jūs ienīst surogātpastu? Es ienīstu surogātpastu. Es patiešām ienīstu mēstuli - - godīga Semalta eksperta uzstāšanās

1 answers:

Ivans Konovalovs, Semalt digitālo pakalpojumu klientu panākumu menedžeris, atzīst, ka viņam nepatīk tiešsaistes krāpniecība un surogātpasts. Ja kāda persona sūda mani, izmantojot nevēlamu surogātpasta e-pastu, kas tirgo scam RA apmācību, es izmantošu TalkRA ietekmi, lai tos atklātu.

Pirmajās GRAPA dienās es saņēmu vienu no saviem mēstuļu e-pasta ziņojumiem - mikrotik wireless handoff. Es saprotu, ka daudzi cilvēki joprojām saņem spam e-pastus no GRAPA. Es novērtēju, ka viņi ir pārtraukuši surogātpastu manu e-pasta ziņojumus. Es uzskatu, ka viņi svītro manu e-pasta adresi no viņu adresātu saraksta. Tomēr pašlaik es saņemu ziņojumus no jauniem surogātpasta izplatītājiem. Viņi apsola dalīties zināšanās par krāpšanas novēršanu, ieņēmumu garantiju un riska pārvaldību.

Surogātpasta uzņēmums ir pazīstams kā iVyN Technologies. Uzņēmuma nosaukums ir aizdomīgs, jo tas nav gramatiski pareizs. AngĜu valodā nepieĜaujama maza un lielā burtu apmaiĦa vienā vārdā. Sazinoties angļu valodā, ir svarīgi izmantot pareizos rakstīšanas standartus. iVyN Technologies piedāvā mācību maksu par samaksu. Standarta tālmācības modulis izmaksā GBP6500 / USD10500. Izmaksu prēmijas versija ir GBP800 / USD13000. Ieņēmumu pārvaldībā šī "saraksta cena" tiek dēvēta par "cenu summu". Pieņemsim, ka uzņēmums piedāvā īpašu atlaidi 80% lojālajiem klientiem. Cilvēks joprojām būs idiots, kurš maksās augstu maksu par kursu, kas tika ignorēts vairākus gadus.

Ir ieteicams, ka persona, kas vēlas mācīties iegādāties grāmatu, nevis izmantot datora PowerPoint slaidus. Laba grāmata ir GBP50 / USD80..Maksas, kas tiek iekasētas par iVyN standarta mācību programmu, ir pietiekamas, lai iegādātos 130 eksemplārus no grāmatas. 50 quid (80 dolāri) ir pietiekams, lai iegādātos faktisko grāmatu ar drukātiem teikumiem, kurus var izlasīt, kad dators ir izslēgts. Cilvēki nedrīkst tērēt GBP6500 / USD10500, skatoties PowerPoint slaidus, kuri tika kopēti un ielīmēti no PowerPoint prezentācijām, kuras tika izmantotas pirms desmit gadiem notikušajā urbšanas konferencē.

Surogātpasts un krāpniecība nav pieļaujami, jo tie saistīti ar iesūtnes neētisku pārslodzi un lietotāju privātuma pārkāpšanu. Surogātpasts uzlabo kibernoziedzības aktivitātes, jo tas mudina lietotājus iegādāties pakalpojumus vai produktus, kuriem tie nav vajadzīgi ar lielām izmaksām. Drošs tīkls tiek sasniegts, ja administratori un lietotāji spēj apturēt surogātpasta un krāpšanās gadījumus. Uzņēmuma, kas sūta surogātpasta vēstules, apmācība par kiberuzbrukumiem ir tāda, kā uzņēmuma anti-vīrusu programmatūras iegāde, kas inficē datoru ar ļaunprātīgu programmatūru. Kursa saturs nav efektīvs. 1. sadaļa ir Ievads RA. Šo informāciju var brīvi iegūt no mācību grāmatām un rakstiem.

2. nodaļa ir jautājumi un kontrole. Informācija neatspoguļo dažādas tīkla kategorijas. 3. iedaļa ir stratēģija. Kursam ir RA brieduma modeļa eksemplārs. 4. sadaļa ir RA instrumentu izvēle. Lielākajai daļai telekomunikāciju uzņēmumu ir RA instruments. Datoru lietotāji var arī iegūt RA instrumentu brīvi vai lētām izmaksām no tiešsaistes kompānijām, piemēram, cVidya.

Lielākā daļa tehnoloģiju vietņu ļauj lietotājiem brīvi piekļūt RA instrumentam. Kursam ir sadaļa par iekšējo krāpšanas risku. Starp iekšējām krāpšanām ir spēcīga saikne, un datora lietotājs mudina iegādāties dārgu tiešsaistes kursu. Pēdējā kursa sadaļa ir par jauniem riskiem. Apmācība norāda uz acīmredzamiem riskiem, kas ietekmē kiberdrošību, sociālo mediju un e-komerciju. Es ienīstu tiešsaistes krāpšanos un surogātpastu. Datoru lietotāji nekad nevajadzētu atlīdzināt surogātpasta izplatītājus Viņus vajadzētu ignorēt. Viņu krāpšanās un surogātpasta ziņojumi jāpaziņo tīkla drošības nodrošinātājiem .

November 28, 2017