Back to Question Center
0

Take of Semalt par aizsardzību pret izkrāpšanu

1 answers:

Tehnoloģiskajā nodaļā piedzīvojot jaunās tendences, hakeri un uzbrucēji arī ļaunprātīgi manipulēja ar citu līmeni. Hackers pārtrauc datoru gala lietotāju drošības programmas, piemēram, ugunsmūri ar vienīgo mērķi iegūt piekļuvi slepenai informācijai, piemēram, konta parolēm un kredītkartes pieteikumvārdiem. Vairumā gadījumu hackers pilnībā kontrolē pārlūkprogrammas, kur tie novirza gala lietotājus uz ļaunprātīgu vietni - lampada emergenza led da parete.

Attiecībā uz digitālo mārketingu tīmekļa vietņu drošības nozīmi nevar pilnībā uzsvērt. Uzklikšķinot uz uznirstošajiem logiem un klikšķiem, interneta lietotāji tiek uzlauzti. Mūsdienās hakeri galvenokārt izmanto surogātpasta vēstules, lai bez jūsu zināšanām varētu klusēt no datora iegūt informāciju. Noklikšķinot uz surogātpasta e-pasta un klikšķiem, ļaunprātīgie uzbrucēji ļaus noņemt ugunsmūri un drošības programmas, padarot jūs neaizsargātu pret uzbrukumiem .

E-pasta saņemšana no cienījama uzņēmuma logotipa nenozīmē, ka e-pasts ir likumīgs. Noklikšķinot uz saņemtajiem krāpšanas ziņojumiem, hakeriem tiek atļauts iegūt no jūsu datora vērtīgu informāciju, galvenokārt bankas informāciju.

Ryan Johnson, Semalt vecākais pārdošanas vadītājs, raksta par uzbrucēju izmantotajām taktikām, lai atklātu jūsu konfidenciālo informāciju un veidus, kā tos izvairīties .

  • Sūtīt programmatūras atjauninājumu ziņojumus, pēc tam saites, lai instalētu pieejamos atjauninājumus tiešsaistē. Šajā gadījumā sniegtā saite satur ļaunprātīgus draudus, kas ietekmē datora drošības programmas..
  • Uznirstošo logu sūtīšana, kas norāda uz jūsu tiešsaistes kontu, tiks slēgta, ja vien jūs neesat ievadījis lietotājvārdu un paroli reāllaikā. Ilgtermiņā hakeri var piekļūt jūsu pieteikšanās informācijai
  • .
  • Ziņu nosūtīšana, kas nozīmē, ka jūsu konta statuss ir mainīts. Šajā gadījumā hakeriem tiek nosūtīta krāpšanās saite, kas novirza jūs uz ļaunprātīgu vietni, mēģinot mainīt paroles
  • .

Spams Vs. Izkrāpšana: padomi un fakti

Gan asinīs, gan surogātpasta ziņojumi parasti ir ļoti kaitinoši. Tie ir nevēlami ziņojumi, kas kaitina datora lietotājiem, kad tie tiek parādīti pārlūkošanas lapās. Tomēr konstatētā atšķirība ir tāda, ka surogātpasta ziņojumi nerada draudus datora lietotājam, salīdzinot ar krāpšanās ziņojumiem, kas paredzēti, lai savāktu no jūsu ierīces vērtīgu informāciju .

Kā pasargāt sevi no izkrāpšanu

Pārlūkot un izmantojot publisko internetu, ir jābūt modram, lai nodrošinātu vietnes drošību. Aizsargājiet savu vietni no uzlaušanas, izmantojot Thunderbird automātiskos surogātpasta filtrus. Thunderbird paņēmiens izmanto iebūvētu krāpšanos, lai filtrētu mēstuļu ziņojumus. Šis rīks parāda ziņojumu jūsu lapas augšdaļā, kas brīdina jūs pēc krāpšanas ziņojuma atklāšanas.

Turklāt Thunderbird rīks brīdina datora gala lietotāju, ja šķietamā saite, iespējams, novirza lietotāju uz citu ļaunprātīgu vietni, nevis to, kas parādās. Izvairīšanās no noklikšķinot uz e-pasta ziņojumiem, ja vien gala lietotājs nav pārliecināts, vai sūtītājs ir legit, palīdz izvairīties no uzlaušanas. Pārlūkprogrammas versiju izmantošana ar pikšķerēšanas filtriem arī palīdz bloķēt ļaunprātīgu hakeru klusi uz jūsu datora .

Būdams skeptisks gan par surogātpastu, gan uz krāpšanos, bloķē uzbrucējus piekļūt saviem kontiem lietotājvārdus un paroles. Sargieties sērfošanu, izvairoties no noklikšķinot uz krāpšanās ziņojumiem un izmantojot tādas e-pasta lietojumprogrammas kā Thunderbird lietojumprogrammas, kas novērš pikšķerēšanas darbību rašanos. Tāpat piesardzieties no krāpšanās taktikas, pārbaudot, vai saite ir legit, pirms noklikšķinot uz tā.

November 28, 2017