Back to Question Center
0

Tiki, lai pārtrauktu ļaunprātīgu programmatūru pop-ups un mēstules - Semalta eksperts

1 answers:

Uznirstošie logi un surogātpasts ir parasta pieredze mūsdienu interneta izmantošanā. Uznirstošie logi var būt no likumīgiem uzņēmumiem, kuriem ir noteikts iemesls un iemesls. Tomēr daži uznirstošie logi var būt no ļaunprogrammas vai citu veidu Trojans, kas var būt sistēmā. Neatkarīgi no avota, jums vajadzētu rūpīgi izturēties no uznirstošajām logiem - reinigung firma in. Daži no tiem var saturēt vīrusus, kas upuriem var radīt daudz ļaunu darbību .

No otras puses, Nik Chaykovskiy, vecākais klientu panākumu menedžeris Semalt , apgalvo, ka surogātpasts ir izplatīta problēma, ar kuru saskaras lielākā daļa e-pasta lietotāju. Surogātpasta ziņojumi nāk no personām, kurām cietušajam var būt slikti nodomi. Lielākajā daļā gadījumu surogātpasts satur e-pastā ietvertos trojānus, kā arī citus kaitīgus saites. Citos gadījumos cilvēki sūta surogātpasta ziņojumus, lai nolaupītu upura datoru un manipulētu ar viņu datiem .

Kā darbojas malu uznirstošie logi un surogātpasts

Ļaunprātīga programmatūra var būt ietverta pat surogātpasta e-pasta ziņā. Citos gadījumos daži ļaundabīgās programmas, kas jau atrodas datorā, var izraisīt citas uznirstošās darbības. Ļaunprātīga programmatūra var būt arī kods, kas var būt e-pasta ziņojuma tekstā. Turklāt surogātpasta e-pasta ziņojumi var radīt arī ļaunprātīgu programmatūru tā, kā tās izpilda savas sistēmas. Piemēram, Microsoft Outlook lietotājiem var būt hakeru uzbrukums, kad viņi priekšskatītu to kodā esošos attēlus .

Uznirstošais uznirstošais uznirstošais logs var nozīmēt spiegprogrammatūras programmatūras uzstādīšanu. Uznirstošie logi var būt dažādi, piemēram, ekrānā tie var mirgot līdzīgi kā totista paziņojums, tie var parādīties tūlīt pēc pārvietošanas peles kursors virs izvēlnes vai pat masveida uznirstošo reklāmu uzbrukums. Tas var izraisīt vairāku reklāmu parādīšanos. Neatkarīgi no ļaundabīgo programmu veida, ir svarīgi to nenoklikšķināt. Trojan noklikšķinot, var aktivizēt dažādus skriptus, kas var izpildīt daudzus hacks

Maltas programmatūras novēršanas veidi

Svarīgi nodrošināt drošību, strādājot ar e-pastu. Piemēram, ir svarīgi nenoslēgt pielikumus vai īsziņas no avotiem, kas nav skaidri. Turklāt daži sūtītāji ir slavenie surogātpasta izplatītāji, kuriem ir zināms vairums e-pasta pakalpojumu sniedzēju. Nepieņemiet ātru laika piedāvājumu, kā arī saņemiet bagātīgas ātras shēmas. Šie ir daži no lētākajiem veidiem, ko šie kibernoziedznieki izmanto, lai nozvejotu cilvēkus. Visbeidzot, neklikšķiniet uz saitēm, kas ir surogātpasta e-pasta ziņās, piemēram, pogai Atteikties no abonēšanas. Šī kļūda tikai apstiprina jūsu e-pasta derīgumu uz hakeriem, atverot durvis turpmākiem uzbrukumiem .

Uznirstošo logu un to bojājumu novēršana

Lielākā daļa uznirstošo logu parādās dažu spiegprogrammatūru programmatūras ietekmē. Tādēļ ir svarīgi novērst dažus spiegprogrammatūras, kas var izraisīt uznirstošos logus. Piemēram, izvairieties noklikšķināt uz jebkuriem uznirstošajiem logiem. Nemēģiniet aizvērt uznirstošo logu, noklikšķinot uz tā aizvēršanas pogas. Tā vietā atceliet to no sistēmas teknē .

Operētājsistēmas, kā arī anti-spyware programmatūras atjaunināšana var nozīmēt daudz panākumu. Piemēram, pret spiegprogrammatūru saistītā programmatūra var novērst dažus sistēmā esošos vīrusus. Ir svarīgi arī palielināt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Turot vietnes, kuru drošība nav skaidra, tās var saglabāt no ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem .

November 28, 2017