Back to Question Center
0

Tips no Semalt: alternatīvas, lai precīzi ievadītu datus pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Jūsu statistikas, datu un pārskatu precizitāte pakalpojumā Google Analytics vairāk attiecas uz jūsu biznesa idejām un pieredzi. Satura mārketings, robotprogrammatūras, rāpuļprogrammas un zirnekļi nelabvēlīgi ietekmē lietotāja datus bez viņu piekrišanas. Frank Abagnale Semalt Klientu sekmju menedžeris saka, ka filtru izslēgšanu lielākoties izmanto uzņēmumu īpašnieki, lai ierobežotu iekšējo un portfeļa datplūsmu no apmeklējošām vietnēm.

Surogātpasta izplatītāji ir izmantojuši pārsūtīšanas surogātpastu, ļaunprogrammatūru un Trojas vīrusu, lai ģenerētu datplūsmu uz jūsu vietni. Lielākajā daļā gadījumu oportūnisti viltus viņu identitāti uzskata par lielām vietnēm, kas apmeklē jūsu vietni - transportfirma schweiz. Ir izveidoti dažādi rīki un metodes, lai palīdzētu satura tirgotājiem un uzņēmumu īpašnieki atšķirtu viltus un legālo datplūsmu. Pirms botu bloķēšanas ieteicams atzīmēt, ka pastāv gan labie, gan sliktie boti .

aspekti, ko izmanto, lai filtrētu botus un iekšējo satiksmi

Lai izfiltrētu ļaunprātīgas tīmekļa vietnes un viltus datplūsmu, tiek izmantoti vairāki aspekti. Šādi aspekti ietver saimniekdatoru nosaukumus, pakalpojumu sniedzējus, atrašanās vietu un IP adresi. Piemēram, mārketinga speciālists var izmantot filtru ar derīgu saimniekdatora nosaukumu, lai filtrētu spoku novirzītāju un datplūsmu..Izmantojot pierādītos paņēmienus, lai filtrētu ļaunprātīgu programmatūru, Trojan vīruss un spoku trafiks tiek atbalstīts.

Google Analytics galvenokārt uzglabā nefiltrētos datus un ierakstus. Pēc tam, kad esat pieprasījis konkrētu pārskatu, Google Analytics no jauna pārskata jūsu datus, filtrē spoku spamu un bot satiksmi, pirms iesniedzat ziņojumu jums. Konkrēti pārskati tiek galvenokārt izgūti, pievienojot uzlabotus segmentus vai pievienojot galvenos rādītājus .

Filtrēto datu ietekme uz jūsu ziņojumiem

Google Analytics izmanto paraugu algoritmu, lai filtrētu un atlasītu datus. Datu filtrēšana tiek veikta, izveidojot trīs skatījumus, kas ietver noklusējuma skatu, pārbaudi un galveno skatu. Tirgotājiem, kuru mērķis ir pilnībā filtrēt datplūsmu no viņu vietnēm, ieteicams izvairīties no datu nosūtīšanas pakalpojumā Google Analytics .

Google tagu pārvaldnieks palīdz klientiem sakārtot savu datplūsmu iekšējā vai ārējā datplūsmā, pirms to nosūta Google Analytics. Tālāk ir sniegta detalizēta norāde par to, kā dati tiek iekļauti pakalpojumā Google Analytics:

  • Apmeklētāji un klienti noklikšķina, izmantojot jūsu lapu
  • Google tagu pārvaldnieka (GTM) ielādes
  • Tagu pārvaldnieks izpilda Google Analytics tagu
  • Jūsu lapas skatījums tiek nosūtīts uz Google Analytics
  • Google Analytics atver jūsu lapu un filtrē jūsu lapas
  • Lapas skatījums tiek parādīts Analytics skatā

Tomēr atjauninātais process ietver tikai pirmos trīs posmus. Pēc ekspertu domām, izmantojot Google tagu pārvaldnieku, ir daudz priekšrocību un priekšrocību salīdzinājumā ar Google Analytics. Attiecībā uz uzņēmējdarbības iespējām, piemēram, mārketingu, reklāmu, apsekojumiem un tirdzniecību, Google tagu pārvaldnieks palīdz tirgotājiem izpildīt kopīgus uzdevumus. Aizsargājiet savus precīzos datus no robotprogrammatūras un iekšējās satiksmes un baudiet lielu peļņu savā uzņēmējdarbības virzienā. Google tagu pārvaldniekam ir svarīga loma, lai palīdzētu lietotājiem bloķēt nevēlamu datplūsmu, ļaunprogrammatūru un Trojan vīrusu, mēģinot veikt savus kontus un vietnes. Pārvaldnieks izmanto informāciju un mainīgos lielumus, lai bloķētu nevēlamo datplūsmu .

November 28, 2017