Back to Question Center
0

Tips no Semalt par to, kā bloķēt nevēlamu novirzīšanas datplūsmu

1 answers:

Eksperts no Semalt digitālajiem pakalpojumiem, Nik Nikolajs Čaikovskis, sniedz būtisku informāciju par to, kā tikt galā ar nevēlamu novirzīšanos no datplūsmas acu mirdzumā .

Visbiežāk mēs saņemam lielu skaitu e-pastus un ziņojumus sociālajos tīklos par neatbilstošu un nevēlamu datplūsmu. Ļaujiet man tev pastāstīt, ka šāda veida datplūsma nāk no surogātpasta tīmekļa vietnēm un tam nav nekāda sakara ar autentiskumu. Tā vietā tas sabojā jūsu Google Analytics un var novest pie tā, ka Google atspējo jūsu AdSense. Tāpēc jums vajadzētu pēc iespējas agrāk atbrīvoties no viltotas un patiesas satiksmes - wine tours huacachina tours.

Attiecībā uz maziem un lieliem uzņēmumiem SEO ir svarīgs, jo to vietnes bez tās nevar iegūt labus rangus. Šeit es esmu sagatavojis dažus padomus un noderīgu informāciju šajā sakarā:

Atbrīvoties no visiem zirnekļu un roboļu apmeklējumiem

Vispirms jums jāizslēdz visi apmeklējumi, kas nāk no nezināmiem zirnekļiem un robotiem. To var izdarīt, pielāgojot savus iestatījumus admin panelī. Google Analytics nodrošina daudz iespēju un filtru, no kuriem izvēlēties. Tie ļaus mums novērst to, ka mūsu portālam ir kaitīga roboti un zirnekļi, kā arī tā vispārējā reputācija.

Starpība starp novirzīšanas mēstuļu un Ghost Spam

Šī raksta ietvaros es gatavojas sniegt saviem lasītājiem informāciju par to, kā atšķirt pārsūtīšanas surogātpastu un surogātpastu par spoku..Ļaujiet man tev pastāstīt, ka spiegu surogātpasts tieši skar jūsu Google Analytics. Tas ir kaitīgs jūsu Analytics, bet nevēlamā mēstule rada nepatiesu datplūsmu, apmeklējumus, apmeklējumus un reklāmas. Ir ļoti svarīgi apturēt šos surogātpasta nodalījumus pēc iespējas ātrāk. Dažās vietnēs tiek izmantoti filtri, lai apturētu surogātpasta sūtīšanu. Varat arī pielāgot savus iestatījumus un izveidot vairākus filtrus.

Vienmēr bloķēt aizdomīgus forumus / tīmekļa vietnes

Ir ļoti svarīgi bloķēt apšaubāmus forumus un visus citus surogātpasta nodalījumus. Lai to izdarītu, jums vajadzētu doties uz admin sadaļu un izveidot filtrus. Bloķējiet pēc iespējas vairāk IP, lai nodrošinātu jūsu drošību internetā. To darot, jums vajadzētu būt uzmanīgiem, jo ​​pareizi ievietot URL ir ļoti svarīgi. Gadījumā, ja esat ievietojis nepareizu vietrādi URL, iespējams, ka zaudēsiet piekļuvi pakalpojumam Google Analytics vai arī to varēsiet bloķēt vairākas nedēļas. Šī metode ir noderīga tikai tad, ja bloķējat lielu skaitu surogātpasta novirzīšanu. Tam nav nekāda sakara ar spoku spoku, un ar to nekādi nevar strādāt .

Varat arī bloķēt vairākus URL ar šo metodi. Bloķēt mēstuļu valodu pakalpojumā Google Analytics Mēs obligāti bloķē mēstules valodu pakalpojumā Google Analytics. Lai to izdarītu, jums vajadzētu pieteikties savā Google Analytics kontā un atlasīt pielāgoto filtru opciju. Tad jums būs jāpielāgo jūsu valodas iestatījumi un noklikšķiniet uz pogas Braukt, lai aktivizētu. Filtriem parasti ir nepieciešamas divdesmit četras stundas, lai pareizi darbotos. Jūs varat pārbaudīt tik daudz filtru, cik vēlaties, kad šis laiks ir pagājis. Filtra modelī ir atļauts ne vairāk kā 255 rakstzīmes, un tas ir jāpievieno, lai lielā mērā izvairītos no mēness surogātpastu. Es ceru, ka jums patika lasīt šo rakstu. Izmantojot šos padomus, jūs varat viegli saglabāt savu Google Analytics no spam spamu, nepareizu un nelegālu datplūsmu .

November 28, 2017