Back to Question Center
0

Tricks no Semalt par to, kā atbrīvoties no sliktajiem botiem

1 answers:

Botu satiksme spēj ietekmēt Google Analytics (GA) pārskatu datus, kas kavē vietnes veiktspēju, palielinot vietnes uzturēšanas izmaksas un novedot pie nepatiesiem pieņēmumiem. Lielākā daļa lietotāju uzskata, ka botu satiksme neietekmē viņu vietnes. Tomēr nesenie pētījumi liecina, ka sešdesmit procenti vietņu var saistīt ar robotprogrammatūru. Šajā sakarā ir būtiski saprast, kā apzināt robotu plūsmu, lai precīzi ziņotu par datiem.

Šajā rakstā Lisa Mitchell, Semalt Klientu veiksmes menedžeris, izceļ dažas labākās prakses, kuras var izmantot, lai noteiktu robotu plūsmas trafiku Google Analytics (GA) pārskatos, kā arī metodes, kā robotus noņemt filtru un citu minēto metožu izmantošana. Turklāt tiek apspriesta svarīga rūpniecības prakse, kas jāievēro kopā ar GA filtriem.

Botu identifikācija

Tālāk ir norādīti svarīgākie punkti, kas jāievēro GA ziņojumos, kuri saistīti ar robotiem:

  • Zems vidējais ilgums vienā sesijā
  • Augsti sliekoši rādītāji
  • Gandrīz 100% no jauno apmeklētāju skaita
  • .

Boti filtr

ēšana
  • Admin Skatīt iestatījumus

Sadaļā "Administrators" lietotājs var rediģēt "skata" iestatījumus, atzīmējot lodziņu, lai izslēgtu zināmos robotus. Interneta speciālisti iesaka lietotājiem, lai vispirms izveidotu testa skatu, lai redzētu ietekmētos rezultātus, pirms tie tiek lietoti galvenajā skatā. ABC / IAB Starptautiskais roboti un zirnekļi sarakstā iezīmē izslēgtos robotus, kas nav pieejami publiskajā domēnā.

  • Lietotāja aģents un IP adrese

Situācijās, kad konkrētā IP adrese ir atbildīga par botu satiksmi, vietņu īpašnieki var izmantot "skata filtrus", lai novērstu minēto IP adresi. Tomēr lietotājiem jāsaprot, ka katrs robots katru reizi izmaina IP adreses, lai izvairītos no viņu identitātes. Google tagu pārvaldnieku var izmantot, lai nodotu apmeklētāja string vērtību Google Analytics (GA) kā pielāgotu kategoriju, kā arī izslēdzot sesijas. Visbeidzot, pielāgoto kategoriju, ko sauc par "lietotāja aģentu", var veidot GA, un tā tiek iestatīta kā JavaScript mainīgais Google tagu pārvaldniekā, iegūstot vērtības, izmantojot navigator.userAgent. "Pēc tam var izveidot filtru, lai izslēgtu aģentus, kuri izmanto nosacījums.

  • Izslēgt botu satiksmi

Dažas nozares darbības var sekot ārpus GA, piemēram, CAPTCHA pakalpojums. Kā uzņēmums, uzņēmums Google ieviesa jaunu tautas CAPTCHA pakalpojumu ar nosaukumu "Nē CAPTCHA". Šis pakalpojums var atpazīt cilvēku uzvedību, piemēram, izmantot peli un pieņemt lēmumu, pamatojoties uz šādām darbībām. Frāzes pievienošana verifikācijas nolūkiem šajā scenārijā nav lietderīga. Katru reizi, kad lietotājs pirmo reizi apmeklē Web lapu, lietotājam tiek parādīts pakalpojums "Nē CAPTCHA". Pēc tam, kad veiksmīgi pabeigts CAPTCHA pakalpojums, Google Analytics (GA) tagu pēc tam jādarbina. Visbeidzot, pēc procedūras var iestatīt sesijas sīkfailu, un tam būtu jāizslēdz lielākā daļa botu satiksmes, kas nonāk vietnē. Pārraudzības procesu var izveidot, iesniedzot veidlapu, kurā tiek pieprasītas lietotāju e-pasta adreses, lai nosūtītu aktivizācijas saiti 24 stundu laikā Source .

November 28, 2017