Back to Question Center
0

Vai vēlaties izslēgt iekšējo datplūsmu no Google Analytics? Semalta eksperts pasaka kā

1 answers:

Interneta mārketingā katra mārketinga mērķis ir nodrošināt pastāvīgu apmeklētāju piedāvājumu. Tomēr ne katrs apmeklētājs var uzskatīt par potenciālu klientu. Vairumā gadījumu jūsu personāls vai citi uzņēmumi var sazināties ar serveri konkrētam mērķim. Šajā gadījumā, iespējams, vēlēsities noņemt šādus personāla apmeklējumus no jūsu sistēmas. Šīs ekskursijas mēdz veidot dažas no vissmagākajām tīmekļa vietņu lietām. Pareiza personāla apmeklējumu novēršana no statistikas var uzlabot analītisko rezultātu precizitāti, kā arī radīt patiesu priekšstatu par to, kāda satiksme piesaista vietni - zã¼rich transporte.

Andrew Dyhan, Semalt klientu veiksmes menedžeris, šajā pantā sniedz dažus pārliecinošus padomus šajā sakarā.

Attiecīgā informācija par IP adresi

Kad apmeklētāji noklikšķina uz jūsu vietnes URL, serveris identificē katru apmeklējumu ar unikālu IP adresi. IP adrese ir mehānisms, ar kuru savieno pārlūku, kas piekļūst serverim. Piemēram, lietotāja dators viedtālrunis, planšetdators, darbvirsma vai jebkura cita ierīce. Citos gadījumos Google meklētājprogrammas arī izmanto šīs IP adreses, lai personalizētu mērķauditorijas atlasi. Hakeri var arī izmantot IP adreses, lai mērķētu uz ļaunprogrammatūru un vīrusu uzbrukumiem .

Tomēr, ja lietotāji ir atkarīgi no alternatīviem interneta pieslēguma veidiem, IP adrese var kļūt dinamiska. Piemēram, mobilā platjosla, kā arī tradicionālie maršrutētāja kastes satur IP adresi, kas mainās. lai noteiktu un novērstu savu iekšējo datplūsmu, ir būtiski atrast un nošķirt to no citiem apmeklētājiem. Ir būtiski atrast vietējo statisko IP adresi pakalpojumā Google Analytics .

Izņemot IP adresi

Pirms turpināt, ir svarīgi atrast lietotāja IP adresi. Vienkārša Google meklēšana "kāda ir mana IP adrese" var dot Google jūsu IP adresi. IP adrese atspoguļo ģeogrāfisko atrašanās vietu, no kuras lietotājs piekļūst internetam. Lai izslēgtu vienu IP adresi, piesakieties savā Google Analytics administrēšanas panelī. No lapas augšdaļas noklikšķiniet filtru pogas. No šejienes no pašreizējās datplūsmas var filtrēt nosaukumu, atrašanās vietu vai IP adreses .

IP adrese vienmēr tiek parādīta kā 3 un 4 ciparu numuri, atdalīti ar decimālzīmi. Saglabājiet katra posma gaitu. Ja jums ir dažas IP adreses vairākas atrašanās vietas, atdaliet tās no biroja atrašanās vietām, atkārtojot iepriekš minēto procesu. Ir iespējams automatizēt dažu IP adrešu bloķēšanu pakalpojumā Google Analytics. Jaunajā filtru izvēlnē ir iespējams izveidot pielāgotu filtru, izņemot dažus no izvēlētajām filiālēm. Kad jūs pielāgojat šos iestatījumus, ir svarīgi atcerēties, lai saglabātu progresu.

Secinājums

Izņemot dažas no jūsu datplūsmas norādītajām IP adresēm, var būt būtisks pasākums, lai koncentrētos uz jūsu auditoriju. Tas var ne tikai radīt skaidrāku priekšstatu par reklāmguvumiem, bet arī palīdzēt personām atrast alternatīvus veidus, kā sasniegt citus klientus. Ir iespējams sasniegt ģeogrāfisko mērķauditorijas atlasi, izmantojot lietotāja IP adreses. Citos gadījumos surogātpasta izplatītāji mēdz izplatīt ļaunprātīgu programmatūru ar IP adresēm. Personāla datplūsmas nošķiršana no citiem apmeklētājiem var palīdzēt e-komercijas vietnei atteikties no vīrusiem .

November 28, 2017