Back to Question Center
0

Vairs neuztraucas Semalta eksperts zina, kā cīnīties pret trafiku, izmantojot Google Analytics

1 answers:

Skaidru pārskatu un datu attēlošana daudz, kad runa ir par tiešsaistes mārketingu. Datu un statistikas iegūšana, kas nav saistīta ar nevēlamu datplūsmu, botu satiksmi un ļaunprogrammatūru, nozīmē prasmes un profesionalitāti, ko izmanto tīmekļa vietnes uzturēšanai. Pēdējo nedēļu laikā B2B uzņēmumi un mazās organizācijas ir saskārušies ar izaicinājumu izslēgt botu satiksmi un iekšējo datplūsmu no saviem ziņojumiem.

Par laimi, Google Analytics ieguva efektīvus filtrēšanas paņēmienus, kas izmanto mainīgos datus un lietotāju informāciju, lai izslēgtu nevēlamu datplūsmu no zināmiem robotiem un zirnekļiem. Trojas zirgu vīrusa, ļaundabīgo programmu un botu satiksmes klātbūtne ļoti lielā mērā skar galalietotāju datus, kas pieejami pakalpojumā Google Analytics - robo vacuum cleaner.

Kā paskaidrots Semalt , Andrew Dyhan Klientu sekmju menedžeris, šeit ir aprakstīts, kāpēc reālās datplūsmas no bot un iekšējās satiksmes diferencēšana ir ļoti svarīga attiecībā uz tiešsaistes mārketingu .

Botu un zirnekļu ietekme uz jūsu statistiku

Nesen Google ir būtiski atjauninājis Google Analytics. Atjauninājums ļauj tirgotājiem vienkārši izslēgt zirnekļus un robotus no jūsu pārskatiem un statistikas datiem. Iekšējās un botu satiksmes pieejamība nelabvēlīgi ietekmē jūsu tīmekļa zirnekļos un meklētājprogrammās esošos datus.

Google strādā, lai filtrētu ļaunprātīgas programmatūras reģistra failus, Trojan vīrusu, zināmos robotus un zirnekļus. Diemžēl citi ļaunprātīgu oportūnistu radītie datplūsmas veidi ietekmē jūsu vietni. un zirnekļi pārstāv vairāk nekā trešdaļu interneta trafika. Pirms izslēgt datplūsmu no savas vietnes, apsveriet datplūsmas saimniekdatora nosaukuma pārbaudi, lai izvairītos no reālās satiksmes izslēgšanas .

IAB ņemšana no robotiem un zirnekļiem

Interaktīvās reklāmas birojs, starptautiska korporācija, kas ļauj mārketinga nozarēm attīstīties šajā nozarē, ir arī atbalstījusi vajadzību bloķēt robotus un zirnekļus no reālās satiksmes. Birojs sastāv no "International Spiders and Bots List" saraksta, kurā uzsvērti visi roboti un zirnekļi, kas ietekmē reālo tirdzniecību mārketinga nozarē, veidlapas un veidi. Lai jūsu saraksts darbotos efektīvi, jums to jāatjaunina katru mēnesi

Ik gadu tirgotāji un tiešsaistes uzņēmumu īpašnieki maksā vidējo maksu 7 000 ASV dolāru apmērā. Maksa mainās atkarībā no tā, vai klients ir parakstījies IAB dalībai. Pēc IAB abonēšanas Google Analytics sāk filtrēt savus pārskatus un datus, veicot izsmeļošu robotu un zirnekļu un jūsu vietnes apmeklējumu visaptverošu salīdzināšanu. Pirms šī atjauninājuma ieviešanas ar Google, firmas un organizācijas ir veicis manuālu filtrēšanu, šeit daži no zināmajiem robotprogrammatnēm un zirnekļiem spēj piekļūt jūsu datiem un ziņojumiem.

Lai no jūsu datplūsmas izslēgtu zināmus robotus un zirnekļus, atveriet savus pārskatus "Pārskatu iestatījumi" un ļaujiet rīku sākt. Ritiniet redzamās opcijas līdz apakšējai lapai un iespējojiet bot filtrēšanu. Atkarībā no jūsu vietnes domēna, jūsu datplūsmas skaitļi sāk samazināties līdz reālākam skaitlim. Pat ja numurs var ietvert viltus datplūsmu, piemēram, iekšējo datplūsmu, zināmajiem robotprogrammatūras un zirnekļu datplūsmu, jūsu statistikas dati tiks izslēgti. Tiešsaistes uzņēmējdarbības panākumus nosaka jūsu mērķu sasniegšanas centieni. Abonējiet dalību IAB un izslēdziet zināmajiem zirnekļiem un robotiem, kas ietekmē jūsu ziņojumu .

November 28, 2017